logo-cdo CDO of the Year The future is Today

O konkursie

Chief Digital Officer of the Year. The Future is Today (dalej: CDO) to konkurs wyróżniający najlepszych managerów, którzy skutecznie wdrożyli zmiany w obszarze transformacji cyfrowej.

W konkursie są 3 kategorie (Duże przedsiębiorstwa, Małe i średnie przedsiębiorstwa, Emerging Leaders). Zaprezentujemy Top 5 nominowanych przez kapitułę sylwetek i projektów z każdej kategorii, czyli łącznie 15 publikacji, a odpowiednie treści pojawiają się na Forbes.pl i Business Insider Polska. Dodatkowo opublikujemy case studies wybranych zgłoszeń i w porozumieniu z kandydatami przedstawimy odpowiednie szczegóły w artykułach. Ponadto:

  • Wszystkie nominowane sylwetki (15 osób) zaprezentujemy oddzielnie w formie postów ze zdjęciem na kanałach społecznościowych Forbes.pl (LinkedIn – ponad 130 tys. obserwujących, Facebook – ponad 250 tys. fanów) i Business Insider Polska (LinkedIn – ponad 140 tys. obserwujących, Facebook – ponad 400 tys. fanów)
  • Wszystkie sylwetki (15 osób) otrzymają zaproszenia VIP na uroczystą Galę CDO 2022, która odbędzie się 1 grudnia w czasie Kongresu Polskiego Kapitału w Warszawie
  • Z każdym ze zwycięzców (3 osoby – po 1 z każdej kategorii) zrealizujemy wywiady wideo w czasie Gali CDO i opublikujemy je na łamach Forbes.pl i Business Insider Polska, jak również w kanałach społecznościowych
  • Sylwetki zwycięzców (3 osoby) zaprezentujemy też w magazynie drukowanym Forbes Polska w styczniu 2023 r. (nr 2/2023). Sylwetki jako oddzielne artykuły zostaną też opublikowane na Forbes.pl.

Laureatów poznamy w czasie uroczystej Gali w grudniu 2022 r.

Regulamin konkursu

Kontakt w sprawie współpracy

user
Magdalena Adamczak
Ringier Axel Springer Polska
phone
tel. (+48) 573 804 706
user
Alicja Szewczyk
Ringier Axel Springer Polska
phone
tel. (+48) 690 112 135