logo-cdo CDO of the Year The future is Today

O konkursie

Chief Digital Officer of the year. The Future is Today to wyjątkowy konkurs dla specjalistów i managerów zajmujących się transformacją cyfrową w firmach działających w Polsce. Kapituła złożona z najlepszych ekspertów w obszarze digitalizacji oceni i nagrodzi najbardziej efektywne i najbardziej spektakularne projekty, które zostały zrealizowane w ostatnim roku.

Aplikację może uzupełnić i wysłać osobiście kandydatka/kandydat lub zostać zgłoszona/zgłoszony przez współpracowników za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza zgłoszeniowego. W tym drugim wariancie zgłaszający deklaruje, że dana osoba została poinformowana o udziale w konkursie. W formularzu należy podać wszystkie wymagane dane oraz opisać zrealizowany projekt ze wskazaniem roli jaką zgłaszana osoba odegrała w całym procesie.

Na tej podstawie Kapituła Konkursu rozstrzygnie, kto w najwyższym stopniu zasługuje na tytuł Chief Digital Officer of the year 2021 w dwóch podstawowych kategoriach - małe i średnia przedsiębiorstwa oraz duże przedsiębiorstwa oraz dodatkowej kategorii „Emerging Leaders – dla pojedynczych innowacyjnych proejtków z potencjałem do napędzania transformacji cyfrowej bądź mikrofirm spełniających taki warunek.

Konkurs Digital Officer of the year. The Future is Today to integralna część inicjatywy redakcji magazynów Forbes
i Business Insider, ale nie jedyna. W ramach projektu odbędzie się seria debat dotyczących procesu digitalizacji w przedsiębiorstwach w Polsce. Obszerna relacja, omówienie najważniejszych wniosków, czy prognozy na przyszłość złożą się na bazę wiedzy, która na potrzeby inicjatywy powstanie i będzie dostępna na łamach współpracujących magazynów. Dodatkowo powstaną treści w kluczowych dla transformacji cyfrowej obszarach takich jak e-commerce, sztuczna inteligencja, CyberSecurity, blockchain, wsparcie procesów w firmie, customer expercience czy zarządzanie zasobami ludzkimi.

Szczegóły dostępne są w regulaminie na stronie konkursu.

Kontakt w sprawie współpracy

user
Magdalena Adamczak
Ringier Axel Springer Polska
phone
tel. (+48) 573 804 706
user
Alicja Szewczyk
Ringier Axel Springer Polska
phone
tel. (+48) 690 112 135